COPD pandemie

Gepubliceerd op 3 oktober 2020 om 10:07

A.bosman@tweedekamer.nl; A.bouali@tweedekamer.nl; A.Diertens@tweedekamer.nl; A.kuik@tweedekamer.nl; A.kuiken@tweedekamer.nl; a.laan@tweedekamer.nl; A.mulder@tweedekamer.nl; A.rutte@tweedekamer.nl; A.vdbosch@tweedekamer.nl; A.weverling@tweedekamer.nl; Agnes.mulder@tweedekamer.nl; Aukjedevries@tweedekamer.nl; B.becker@tweedekamer.nl; B.madlener@tweedekamer.nl; b.snels@tweedekamer.nl; B.vKent@tweedekamer.nl; B.vOjik@tweedekamer.nl; b.vtwout@tweedekamer.nl; C.dik@tweedekamer.nl; C.ellemeet@tweedekamer.nl; C.Lacin@tweedekamer.nl; C.Nijkerken@tweedekamer.nl; c.stoffer@tweedekamer.nl; C.vbrenk@tweedekamer.nl; C.vDam@tweedekamer.nl; C.vdStaaij@tweedekamer.nl; christine.teunissen@tweedekamer.nl; D.graus@tweedekamer.nl; D.Koerhuis@tweedekamer.nl; D.vWeerdenburg@tweedekamer.nl; D.Wiersma@tweedekamer.nl; D.Yesilgoz-Zegerius@tweedekamer.nl; E.bruins@tweedekamer.nl; E.Mulder@tweedekamer.nl; e.slootweg@tweedekamer.nl; e.ziengs@tweedekamer.nl; Esther.ouwehand@tweedekamer.nl; eva.akerboom@tweedekamer.nl; F.arissen@tweedekamer.nl; F.Azarkan@tweedekamer.nl; f.futselaar@tweedekamer.nl; F.Wassenberg@tweedekamer.nl; G.Markuszower@tweedekamer.nl; G.Popken@tweedekamer.nl; G.segers@tweedekamer.nl; g.vdijk@tweedekamer.nl; G.wilders@tweedekamer.nl; H.beertema@tweedekamer.nl; H.bruinsslot@tweedekamer.nl; H.krol@tweedekamer.nl; h.lodders@tweedekamer.nl; H.nijboer@tweedekamer.nl; h.vdmolen@tweedekamer.nl; h.veldman@tweedekamer.nl; h.vgerven@tweedekamer.nl; I.Diks@tweedekamer.nl; J.geurts@tweedekamer.nl; j.kerstens@tweedekamer.nl; J.klaver@tweedekamer.nl; J.Middendorp@tweedekamer.nl; J.Paternotte@tweedekamer.nl; j.sneller@tweedekamer.nl; j.tielen@tweedekamer.nl; j.vdberg@tweedekamer.nl; j.veijs@tweedekamer.nl; J.voordewind@tweedekamer.nl; Jasper.vdijk@tweedekamer.nl; K.arib@tweedekamer.nl; K.buitenweg@tweedekamer.nl; K.Dijkhoff@tweedekamer.nl; K.gerbrands@tweedekamer.nl; K.vdHul@tweedekamer.nl; K.verhoeven@tweedekamer.nl; kops <A.Kops@tweedekamer.nl>; l.asscher@tweedekamer.nl; L.bromet@tweedekamer.nl; l.dlange@tweedekamer.nl; l.geluk-poortvliet@tweedekamer.nl; L.helder@tweedekamer.nl; L.Marijnissen@tweedekamer.nl; L.ploumen@tweedekamer.nl; L.vRaan@tweedekamer.nl; L.Westerveld@tweedekamer.nl; Leondejong@tweedekamer.nl; M.agema@tweedekamer.nl; m.alkaya@tweedekamer.nl; m.amhaouch@tweedekamer.nl; M.azmani@tweedekamer.nl; M.Bosma@tweedekamer.nl; m.dboer@tweedekamer.nl; m.dgraaf@tweedekamer.nl; M.Groothuizen@tweedekamer.nl; M.hijink@tweedekamer.nl; M.rog@tweedekamer.nl; m.sienot@tweedekamer.nl; m.vhelvert@tweedekamer.nl; m.vmartels@tweedekamer.nl; M.vnispen@tweedekamer.nl; M.vRooijen@tweedekamer.nl; M.vtoorenburg@tweedekamer.nl; M.Worsdorfer@tweedekamer.nl; N.kooiman@tweedekamer.nl; N.Ozutok@tweedekamer.nl; P.dijkstra@tweedekamer.nl; P.Heerma@tweedekamer.nl; P.Kwint@tweedekamer.nl; p.vmeenen@tweedekamer.nl; pieter.omtzigt@tweedekamer.nl; R.bisschop@tweedekamer.nl; R.deroon@tweedekamer.nl; R.dijkstra@tweedekamer.nl; R.grashoff@tweedekamer.nl; r.heerema@tweedekamer.nl; R.Jetten@tweedekamer.nl; R.leijten@tweedekamer.nl; R.Raemakers@tweedekamer.nl; r.schonis@tweedekamer.nl; r.vaalst@tweedekamer.nl; Rvraak@sp.nl; s.beckerman@tweedekamer.nl; S.belhaj@tweedekamer.nl; S.Dijksma@tweedekamer.nl; S.fritsma@tweedekamer.nl; s.geleijnse@tweedekamer.nl; S.Hermans@tweedekamer.nl; S.Koopmans@tweedekamer.nl; S.Kroger@tweedekamer.nl; S.ozturk@tweedekamer.nl; S.sjoerdsma@tweedekamer.nl; s.vandergraaf@tweedekamer.nl; S.vweyenberg@tweedekamer.nl; secretariaat.middendorp@tweedekamer.nl; Secretariaat.Tellegen@tweedekamer.nl; Skarabulut@sp.nl; t.aartsen@tweedekamer.nl; T.baudet@tweedekamer.nl; t.dgroot@tweedekamer.nl; T.Hiddema@tweedekamer.nl; T.kuzu@tweedekamer.nl; T.vdijck@tweedekamer.nl; T.vdlee@tweedekamer.nl; V.bergkamp@tweedekamer.nl; V.Maeijer@tweedekamer.nl; w.moorlag@tweedekamer.nl; W.p.h.peters@tweedekamer.nl; w.renkema@tweedekamer.nl; Z.ElYassini@tweedekamer.nl; Z.Ozdil@tweedekamer.nl

EN:

media <redactie@ad.nl>; media@jensen.nl; ncrv@omroep.nl; nieuwsdienst@anp.nl; nieuwsdienst@telegraaf.nl; nps@omroep.nl; nrc@nrc.nl; op1@tvbv.nl; opinie@volkskrant.nl; oproep@ad.nl; Redactie NU.nl <redactie@nu.nl>; redactie@1vandaag.nl; redactie@ed.nl; redactie@L1.nl; redactie@nd.nl; redactie@parool.nl; redactie@refdag.nl; redactie@trouw.nl; redactie@volkskrant.nl; redaktie@gpd.nl


Geachte Kamerleden

 

De Amerikaanse prof. Dr. Andrew Kaufman waarschuwt voor ziektes door het gebruik van mondkapjes.

 

Leest u hieronder de testuitslag maar van een Duits bureau dat een mondkapje testte

 

Lees hieronder maar eens wat de effecten van een mondkapje zijn: Een school in Duitsland Kindern fur Weltfrieden liet half augustus een test doen en het resultaat is niet erg gezond.

In die test werden 82 soorten bacteriën gevonden en vier schimmelinfecties. Maskers maken ziek, dat is helder

https://politikstube.com/corona-laborbefund-einer-getragenen-maske/

 

Is dat wat u beoogt, een COPD pandemie

 

Gr, Sjef Smeets

 


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.